14 вер. 2023

"ЗАДОНАТЬ КВІТКУ ПЕРЕМОГИ"

В нашому закладі була проведена акція "ЗАДОНАТЬ КВІТКУ ПЕРЕМОГИ" на допомогу ОМБР протитанкового підрозділу для придбання авто
14 вер. 2023

Ось так розпочався новий навчальний рік.

1 вересня - 2023 р.
28 серп. 2023

ДНЗ №47 щиро дякує!

ДНЗ №47 щиро дякує Благодійній організації Благодійний фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної, яскраво ілюстрованої, цікавої, пізнавальної художньої дитячої літератури для малечі.
29 трав. 2023

Отримана допомога

ДНЗ №47 "Горобинка" отримала гуманітарну допомогу за сприянням управління освіти від благодійної організації " Благодійний фонд " Безпечне майбутнє " в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні "
26 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху на тему : Їдеш тихо - обминаєш лихо"

Мета якого була попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності дітей та здорового способу життя, прищеплення навичок обережної поведінки в довкіллі та бережливого ставлення до збереження свого здоров'я, життя та здоров'я оточуючих.. Бельше інформації (фото) можна переглянути в рубриці "Тижні безпеки життєдіяльності 2022-2023 н. р"
23 трав. 2023

ДЕНЬ МАТЕРІ 2023

Більше фото можна переглянути в рубриці "Новини"
19 трав. 2023

Вишиванка -мій генетичний код

Більше фото можна переглянути в рубриці: "Новини"
19 трав. 2023

Наша весна - 2023 р.

Більше фото можна переглянути в рубриці: "Новини"
17 квіт. 2023

"Помічай , упізнавай, поводься безпечно!"

З 10.04.2023 рокупо 14.04.2023 року в ДНЗ № 47 пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Помічай , упізнавай, поводься безпечно!" та День ЦЗ. Більше можна переглянути в рубриці: "Тижні безпеки життєдіяльності 2022-2023 н. р."
16 бер. 2023

Город на підвіконні

Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості й спостережливості в дітей, він допомогає краще пізнати життя рослин, розширити уявлення дітей про них, як про живі організми. Умови необхідні для росту і розвитку рослин. Більше можна переглянути в рубриці "Новини"