Гурткова робота
працюють безкоштовні гуртки: "Казкова фізкультура" , "Мудрі шахи"
ЗАТВЕРДЖЕНО
Директор ДНЗ № 47
_______ Л. САМАРІНА
протокол педагогічної ради №___
від «____» ________ 2022 року
Керівник гуртка: М. Дюдін
Розклад гурткової роботи
логіко-математичного спрямування «Мудрі шахи»
з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку
на 2022/2023 н. р.
Дні тижня | Група | Час проведення | Відповідальний |
Понеділок | Старша група № 4 (І підгрупа) | 15.10-15.40 |
М. Дюдін |
Старша група № 4 ( ІІ підгрупа) | 15.45-16.15 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (І підгрупа) | 16.20-16.50 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (ІІ підгрупа) | 16.55-17.25 | ||
|
|
|
|
Вівторок | Середня група№ 9 (І підгрупа) | 09.30-10.00 |
М. Дюдін |
Середня група № 9 (ІІ підгрупа) | 10.05-10.35 | ||
Середня група № 10 (І підгрупа) | 10.40-11.10 | ||
Середня група № 10 (ІІ підгрупа) | 11.15-11.45 | ||
|
|
|
|
Середа | Старша група № 4 (І підгрупа) | 15.10-15.40 |
М. Дюдін |
Старша група № 4 (ІІ підгрупа) | 15.45-16.15 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (І підгрупа) | 16.20-16.50 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (ІІ підгрупа) | 16.55-17.25 | ||
|
|
|
|
П’ятниця | Середня група № 10 (І підгрупа) | 15.10-15.40 |
М. Дюдін |
Середня група № 10 (ІІ підгрупа) | 15.45-16.15 | ||
Середня група № 9 (І підгрупа) | 16.20-16.50 | ||
Середня група № 9 (ІІ підгрупа) | 16.55-17.25 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Директор ДНЗ № 47
_______ Л. САМАРІНА
протокол педагогічної ради №___
від «____» ________ 2022 року
Керівник гуртка: М. Дюдін
Розклад гурткової роботи
логіко-математичного спрямування «Мудрі шахи»
з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку
на 2022/2023 н. р.
Дні тижня | Група | Час проведення | Відповідальний |
Понеділок | Старша група № 4 (І підгрупа) | 15.10-15.40 |
М. Дюдін |
Старша група № 4 ( ІІ підгрупа) | 15.45-16.15 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (І підгрупа) | 16.20-16.50 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (ІІ підгрупа) | 16.55-17.25 | ||
|
|
|
|
Вівторок | Середня група№ 9 (І підгрупа) | 09.30-10.00 |
М. Дюдін |
Середня група № 9 (ІІ підгрупа) | 10.05-10.35 | ||
Середня група № 10 (І підгрупа) | 10.40-11.10 | ||
Середня група № 10 (ІІ підгрупа) | 11.15-11.45 | ||
|
|
|
|
Середа | Старша група № 4 (І підгрупа) | 15.10-15.40 |
М. Дюдін |
Старша група № 4 (ІІ підгрупа) | 15.45-16.15 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (І підгрупа) | 16.20-16.50 | ||
ІІ молодша група № 2-3 (ІІ підгрупа) | 16.55-17.25 | ||
|
|
|
|
П’ятниця | Середня група № 10 (І підгрупа) | 15.10-15.40 |
М. Дюдін |
Середня група № 10 (ІІ підгрупа) | 15.45-16.15 | ||
Середня група № 9 (І підгрупа) | 16.20-16.50 | ||
Середня група № 9 (ІІ підгрупа) | 16.55-17.25 |