Новини

Педагоги, вихованці та батьки ДНЗ √47 "Горобинка" приєдналися до челенджу "Миколайчики-захисникам і захисницям, Миколайчики-воїнам" РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Працівники та вихованці ДНЗ №47 "Горобинка" взяли участь у вернісажі "Квіти для ЗСУ" з нагоди відзначення 269-ї річниці народження міста Кропивницького з патріотичною композицією :" Моя квітуча Україна"

8 ВЕРЕСНЯ В ДНЗ №47 ВІДЗНАЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БОРЩУ

В нашому закладі була проведена акція "ЗАДОНАТЬ КВІТКУ ПЕРЕМОГИ" на допомогу ОМБР протитанкового підрозділу для придбання авто

Ось так розпочався новий навчальний рік.

ДНЗ №47 щиро дякує Благодійній організації Благодійний фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної, яскраво ілюстрованої, цікавої, пізнавальної художньої дитячої літератури для малечі.

ДНЗ №47 "Горобинка" отримала гуманітарну допомогу за сприянням управління освіти  від благодійної організації " Благодійний фонд " Безпечне майбутнє " в межах реалізації проєкту Дитячого фонду  ООН (ЮНІСЕФ) "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей  та їх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб,  які постраждали внаслідок війни в Україні "

ДЕНЬ МАТЕРІ -2023

Вишиванка - мій генетичний код

Наша весна-2023 року

Город на підвіконні

Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості й спостережливості в дітей, він допомогає краще пізнати життя рослин, розширити уявлення дітей про них, як про живі організми. Умови необхідні для росту і розвитку рослин.

З метою вшанування пам`яті великого Кобзаря. Вихованці ДНЗ №47 "Горобинка" взяли участь в патріотичному спецпроекті "І на оновленій землі..."

#Інаоновленійземлі

"Тарасове слово кличе до Перемоги!" Вихованці ДНЗ №47 "Горобинка" долучилися до відзначення 209-ої річниці від дня народження українського поета, художника Т.Г.Шевченка #Поборемо!

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Журба здоров’я відбирає, а радісна думка прибавляє»

Ціль якого є підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи , виховання поважного ставлення до здорового способу життя та гармонійного розвитку, збереження та поліпшення власного здоров’я, створення і підтримки здорових та безпечних умов життя і діяльності людини як у повсякденному житті так і в умовах надзвичайних ситуацій.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Вогонь-біда, вода-біда, а без вогню і води ще більше біди"
Ціль якого проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз`яснювальної діяльності.

гр.№2-3

гр.№4

гр.№5

гр.№6

гр.№7

гр.№8

гр.№9

гр.№10

гр.№12

10.11.2022. року співробітниками відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Кіровоградській області з вихованцями ДНЗ №47 були проведені цікаві, пізнавальні, інтерактивні  заняття з безпеки дорожнього руху

Практикум був проведен з метою організації теоретичної та практичної підготовки вихователів з питань застосування форм, методів та технік психологічної підтримки вихованців.

День української писемності та мови

Працівники ДНЗ №47 "Горобинка" долучилась до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

З метою організації теоретичної та практичної підготовки вихователів з питань застосування форм, методів та технік психологічної підтримки вихованців.

гр. №2-3

гр.№4

гр №6

гр.№7-8

гр №9

гр №10

ОСІННІЙ  МАРАФОН СТРАВ
З метою ознайомлення батьківської громади з організацією харчування в закладі дошкільної освіти, стравами, які готуються для дітей згідно із затвердженим чотиритижневим меню, враховуючи пункт 34 Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України              від 24 березня 2021 року № 305, в ДНЗ № 47 з 03 жовтня по 28 жовтня 2022 року проходить Осінній марафон страв.

Другий тиждень

Третій тиждень

19 жовтня 2022 року в ДНЗ № 47 пройшли Осінні тематичні заняття.

Всеукраїнський День борщу