Виставка на тему: "Осінь щедра, золота..." проведена в рамках проєкту "Синергія партнерства з батьками заради майбутнього дітей"

28 жовт. 2021
Протягом жовтня в рамках проєкту "Синергія партнерства з батьками заради майбутнього дітей" ДНЗ № 47 було проведено виставку виробів із природного матеріалу: овочів, фруктів, листя, квітів на тему: "Осінь щедра, золота...." Роботи виготовили вихованці нашого закладу разом з батьками

Протягом жовтня 2021 року в ДНЗ в рамках проєкту: "Синергія партнерства з батьками заради майбутнього дітей" проходила виставка робіт виготовлених дітьми разом з батьками з природного матеріалу: овочів, фруктів, листя, квітів на тему: "Осінь щедра, золота..."