Режим роботи закладу

Перша половина дня :

ранок - ігри, бесіди, спостереження, праця, індивідуальна робота з дітьми та батьками, самостійна рухова активність дітей.
заняття.
перша прогулянка - ігри, праця , спостереження, спортивні ігрита вправи, індивідуальна робота з різних розділів програми, екскурсії, піші переходи, самостійна рухова діяльність дітей.

Друга половина дня :

праця - різні види праці ( ручна, господарсько - побутова, в природі);
самостійна художня діяльність дітей ( образотворча, художньо - оформлювальна, музична , мовленнєва) ;
розваги , ігри - різні види театрів ( ляльковий, тіньовий, театр іграшок та ін.), ігри - драматизації, інсценівки, концерти, фізкультурні , музичні, літературні дозвілля;
друга прогулянка - ігри, спостереження, прація, індивідуальна робота з дітьми та батьками, самостійна рухова діяльність дітей.