Кіровоград. Дитячий садок № 47 "Горобинка"

Тижні безпеки життєдіяльності

З 18 по 22 травня 2020 року в ДНЗ № 47 дистанційно
                 пройшли Тижні БЖД на тему:
"Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!", "Рушаєш у дорогу чи далеку путь - про правила дорожні не забудь!"
Роботи дітей виконані разом зі своїми батьками в рамках Тижня БЖД на тему: "Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!"
Малювання на тему : "Одягни маску- збережи життя!" Вихованка групи № 2, Гашпоренко Аліка разом з батьками.

Малювання. Вихованець групи № 2, ДНЗ № 47 Славутський Ян разом з батьками.

Малювання/Ліплення . Небезпечні комахи. Вихованець групи № 8 ,Дикий Віталій разом з батьками.

Пальчиковий театр: "Вовк та семеро козенят".

Пожежні машини . Аплікація. Ліплення.

Роботи дітей виконані разом зі своїми батьками в рамках Тижня БЖД на тему: "Рушаєш у дорогу чи далеку путь- про правила дорожні не забудь!"
Робота  вихованця ДНЗ № 47 ,групи № 8  Дикого Віталія разом з батьками "Дорожній рух. На перехресті"
(Аплікація /Малювання)

Моделювання ситуації: " На дорозі. Сигнали світлофора". Робота  вихованки  ДНЗ № 47, групи № 3
Чорнобривець Даші разом з батьками.

Читання вірша "Світлофор". Вихованка ДНЗ № 47, групи № 5 Клеванець Анастасія.

Малювання : "Пішохідний перехід"  Коробко Вероніка разом з батьками., вихованка групи № 5, ДНЗ № 47

Вихованці групи № 2 разом з батьками малювали правила , як правильно перейти дорогу.

Аплікація : "Світлофор" Попова Вероніка, вихованка групи № 9 ,ДНЗ № 47