Відновлення роботи закладу

3 черв. 2020
Шановні батьки вихованців нашого закладу! Повідомляємо Вам ,що наш заклад відновлює роботу з 04.06.2020 року. Відповідно до Акту готовності закладів дошкільної освіти міста Кропивницького до відновлення роботи та прийом вихованців під час карантину від 02.06.2020 року- заклад до відновлення роботи готовий. В закладі заплановано відкриття 4 груп для 36 дітей. Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація ДНЗ № 47 .

Шановні батьки вихованців нашого закладу!
 Повідомляємо Вам ,що наш заклад відновлює роботу з 04.06.2020 року.
Відповідно до Акту готовності  закладів дошкільної освіти міста Кропивницького до відновлення роботи та прийом вихованців під час карантину від 02.06.2020 року- заклад до відновлення  роботи готовий.  В закладі заплановано відкриття 4 груп для 36 дітей. Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація ДНЗ № 47 .