УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

20 трав. 2020
Шановні батьки! Якщо у Вас з'явились будь які питання щодо вступу Вашої дитини чи підтвердження черги до нашого закладу звертайтесь будь ласка на електронну адресу [email protected]. Якщо Ви хочете зареєструвати Вашу дитину до нашого закладу, зайдіть, будь ласка, у розділ : "Реєстрація дітей до ДНЗ № 47 на сайті Міської ради міста Кропивницького" (Розділ знаходиться у бічному меню нашого сайту, зліва), а вже потім звертайтесь за вказаною вище електронною адресою. Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація ДНЗ № 47.

Шановні батьки!
Якщо у Вас з'явились будь які питання щодо вступу Вашої дитини чи  підтвердження черги   до нашого закладу звертайтесь будь ласка на  електронну адресу
[email protected].
   Якщо Ви хочете зареєструвати Вашу дитину до нашого закладу, зайдіть, будь ласка, у розділ : "Реєстрація дітей до ДНЗ № 47 на сайті Міської ради міста Кропивницького" (Розділ знаходиться у бічному меню нашого сайту, зліва), а вже потім звертайтесь за вказаною вище електронною адресою.  Дякуємо за розуміння.
 З повагою адміністрація ДНЗ № 47.