ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) №47 "ГОРОБИНКА" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ми раді вітати Вас на сторінці нашого дитячого садка

Наш перший день після відновлення
             роботи закладу

УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!
      Відновлення роботи закладу!!!
Шановні батьки вихованців нашого закладу!
Повідомляємо, що наш заклад відновлює роботу
             з 04.06.2020 року.
Відповідно до Акту готовності закладів дошкільної освіти міста Кропивницького до відновлення роботи та прийом вихованців під час карантину від 02.06.2020 року -
заклад до відновлення роботи готовий.
В закладі заплановано відкриття 4 груп для
                   36 дітей.
Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація
                ДНЗ № 47

ШАНОВНІ  БАТЬКИ!!!
                                  Після відновлення роботи ДНЗ № 47 «Горобинка»
                                                                      ВАМ НЕОБХІДНО:

До 29.05.2020 р. повідомити свого вихователя про намір відвідувати дитиною дошкільний навчальний заклад

Надати до закладу заповнену анкету
                 за певною формою

Щоденно вдома перед відвідування закладу дошкільної освіти, вимірювати дитині температуру, оглядати її на наявність симптомів респіраторних захворювань

УВАГА!!!
Діти з температурою вище 37.2 та / або ознаками респіраторних захворювань до дошкільного навчального закладу
допускатися НЕ БУДУТЬ!!!

ЗАБЕЗПЕЧИТИ дитину:
*змінним взуттям;
*змінним одягом;
*капелюшком
*вологими серветками

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!
          давати дитині з собою
 * іграшки;
 * книги;

*продукти харчування

УМОВИ ЩОДЕННОГО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДНЗ № 47 «ГОРОБИНКА»

Прийом дітей вранці
буде здійснюватися
на центральному вході поза межами будівлі з обов’язковим вимірюванням температури тіла дитині
        з 07.00 до 08.00
Після цього часу прийом
                   дітей
                     НЕ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ

Передача дітей в кінці дня відбуватиметься на центральному вході поза межами будівлі
З 16.00 до 18.00
       години

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
   перебування супроводжуючих осіб на території закладу без засобів індивідуального захисту
(маски, респіратору
)

ВИМАГАЄТЬСЯ

дотримання принципу фізичного дистанціювання
1.5 метра

УВАГА!!!

Дітей , в яких виявлено температуру тіла понад 37.2 градусів С або ознаки респіраторних захворювань буде ІЗОЛЬОВАНО в медичному ізоляторі закладу  з відповідним інформуванням батьків

БАТЬКИ
            У НАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН
зобов’язані забрати дитину з закладу
 освіти

Шановні батьки!
Якщо у Вас з'явились будь які питання щодо вступу Вашої дитини чи  підтвердження черги   до нашого закладу звертайтесь будь ласка на  електронну адресу
[email protected]
   Якщо Ви хочете зареєструвати Вашу дитину до нашого закладу, зайдіть, будь ласка, у розділ : "Реєстрація дітей до ДНЗ № 47 на сайті Міської ради міста Кропивницького" (Розділ знаходиться у бічному меню нашого сайту, зліва), а вже потім звертайтесь за вказаною вище електронною адресою.  Дякуємо за розуміння.
 З повагою адміністрація ДНЗ № 47.

карантин                 продовжено                              до 24 квітня                                              2020 року

Повідомляємо,що карантин
        продовжено
 до 24 квітня
2020 року.
 Дякуємо за розуміння.
                                        Нехай квітує наш садок
                           серед садочків, міст й дзвенить у ньому                                                                         з року в рік щасливий сміх дитинства...

Шановні батьки!

Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 12 березня 2020 року № 140/0 "Про призупинення освітнього процесу"
В нашому закладі запроваджено карантин з 12 березня по 3 квітня  включно.
                 Дякуємо за розуміння.

03.06.2020
Відновлення роботи закладу
Шановні батьки вихованців нашого закладу! Повідомляємо Вам ,що наш заклад відновлює роботу з 04.06.2020 року. Відповідно до Акту готовності закладів дошкільної освіти міста Кропивницького до відновлення роботи та прийом вихованців під час карантину від 02.06.2020 року- заклад до відновлення роботи готовий. В закладі заплановано відкриття 4 груп для 36 дітей. Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація ДНЗ № 47 .
24.05.2020
З 18.05 по 22.05 в ДНЗ № 47 "Горобинка" дистанційно було проведено Тижні БЖД на тему: " Щоб не трапилось біди- обережним будь завжди!", "Рушаєш у дорогу чи далеку путь- про правила дорожні не забудь!"
20.05.2020
УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!
Шановні батьки! Якщо у Вас з'явились будь які питання щодо вступу Вашої дитини чи підтвердження черги до нашого закладу звертайтесь будь ласка на електронну адресу [email protected] Якщо Ви хочете зареєструвати Вашу дитину до нашого закладу, зайдіть, будь ласка, у розділ : "Реєстрація дітей до ДНЗ № 47 на сайті Міської ради міста Кропивницького" (Розділ знаходиться у бічному меню нашого сайту, зліва), а вже потім звертайтесь за вказаною вище електронною адресою. Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація ДНЗ № 47.